Nyt tilbud til vores medlemmer

Nyt tilbud til vores medlemmer

31-05-2018

Du kender det sikkert godt. Hvis der virkelig skal komme værdi ud af et møde, så kan det ofte betale sig at få erfarne folk til at 'facilitere' mødet. En god facilitator styrer mødet med sikker hånd, så I kommer fra A til B. Og du kan koncentrere dig om at deltage aktivt i mødet.

Vi har netop startet et samarbejde med to erfarne konsulenter, Erica Taylor og Paul Tyler. Sammen har de firmaet TAYLOR + TYLER med adresse i København.

Erica og Paul hjælper dig med at gennemføre vigtige møder med en spændende, involverende, 'hands-on' og analytisk metode, en såkaldt mapping session. Vi har selv prøvet det, og vi er altså ret begejstrede!

 

Medlemmer hos BEC får 20 % rabat hos TAYLOR + TYLER.

Hvis du skal afholde

  • en opstartsworkshop
  • et vigtigt statusmøde
  • onboarding møde for nye medlemmer af dit projektteam
  • etc.

- vil vi foreslå, at du tager kontakt til Erica Taylor og Paul Tyler og tager en snak om, hvad du har brug for og hvad de kan tilbyde. 

Det bliver ikke kedeligt!


Læs mere på TAYLOR + TYLER's hjemmeisde

www.taylortyler.dk

Del på